maia
05 شهریور 1401 - 07:10

بابت عملکرد روحانی هم رئیسی را شماتت کنیم؟

برخورد قبیله‌ای اصلاح‌طلبان با موضوعات کلان اداره کشور به جایی رسیده که انتظار دارند برای عملکرد ضعیف روحانی هم رئیسی مورد بازخواست و شماتت قرار بگیرد!

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، فرزانه ترکان، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در حالی که مشغول صحبت درباره عملکرد یک ساله دولت رئیسی بوده، از تأخیر مسئولان در تأمین واکسن گلایه کرده است. در حالی که تأخیر در تأمین واکسن مربوط به دولت حسن روحانی – دولت مورد حمایت این حزب- بود و سید ابراهیم رئیسی هنوز دو هفته بیشتر نبود دولت را تحویل گرفته بود که در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور چین و نیز با انجام اقدامات دیگر، برای تأمین واکسن مورد نیاز تلاش‌هایش را انجام داد که موفقیت آمیز هم بود.

حزب کارگزاران سازندگیسید ابراهیم رئیسیچینفرزانه ترکان در خصوص این صحبت کرده که چیزی در مورد عملکرد «موفق» دولت به ذهنش نمی‌رسد و دولت رئیسی را حتی در بحث کرونا هم موفق نمی‌داند: «من نسبت به عملکرد موفق دولت در حوزه‌های مختلف فعلاً چیزی به ذهنم نمی‌رسد. هرچند که در مورد بحث مدیریت کرونا نیز موفقیتی نمی‌توان شمرد. مثل این می‌ماند که ما آب و نان مردم را تأمین کردیم. از اولیه‌ترین نیاز‌های یک جامعه این بوده که در اپیدمی‌ای که در همه کشور‌های دنیا بوده و سایر کشور‌ها ماه‌ها قبل دسترسی به واکسن داشتند برخی مسئولان آنقدر تأخیر کردند که ما کلی کشته دادیم و می‌توانستیم این تعداد از جانباختگان را نداشته باشیم.»

کرونااو البته توضیح نداده که این اولیه‌ترین نیاز جامعه چرا در زمان دولت مورد حمایت حزب کارگزاران تأمین نشده بود. طبعاً برای انجام وظایف اولیه نباید زیادی موفقیت دولت را در بوق و کرنا کرد، اما وقتی دولت قبلی از انجام همین وظایف اولیه هم ناتوان بوده، خیلی بدیهی ا‌ست که اکنون نحوه عملکرد دولت کنونی به چشم بیاید.

به نظر می‌رسد برخورد قبیله‌ای اصلاح‌طلبان با موضوعات کلان اداره کشور به جایی رسیده که انتظار دارند برای عملکرد ضعیف روحانی هم رئیسی مورد بازخواست و شماتت قرار بگیرد!

منبع: روزنامه جوان

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 663595