maia
02 شهریور 1401 - 08:25

رونمایی از دستاورد‌های نوین پدافند هوایی در آینده نزدیک

امیر صباحی‌فرد از رونمایی و به‌کارگیری تجهیزات نوین پدافند هوایی در آینده نزدیک در سازمان رزم نیروی پدافند هوایی ارتش، خبر داد.

امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز از منطقه پدافند هوایی مرکزی (اصفهان) بازدید کرد و توان رزمی و آماد‌گی عملیاتی این منطقه پدافندی و گروه‌های زیرمجموعه آن را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر صباحی‌فرد در جمع فرماندهان، مدیران و کارکنان این منطقه پدافندی، اظهار داشت: تربیت نیرو‌های متفکر، با بصیرت، متعهد و با انگیزه که به دنبال آرمان‌های نظام اسلامی و اهداف مجموعه پدافند هوایی باشند از ضروری‌ترین اهداف اصلی فرماندهان است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه رسیدن به آینده مطلوب، صلح و دوستی پایدار و نیز قدرت برتر در منطقه از اهداف اصلی نیرو‌های مسلح به‌ویژه ارتش غیور و مردمی کشورمان است، افزود: نیروی انسانی نخبه و فرهیخته عامل اصلی اقتدار و صلابت نیروی پدافند هوایی ارتش است که امنیت مرز‌های هوایی کشورمان را بیش از پیش تضمین کرده است.

وی از رونمایی و به‌کارگیری تجهیزات و دستاورد‌های نوین پدافند هوایی در آینده نزدیک در سازمان رزم نیروی پدافند هوایی ارتش، خبر داد و گفت: تجهیزات و سامانه‌های پدافندی با دقت هرچه تمام، تحرکات دشمنان را هزاران کیلومتر فراتر از مرز‌ها رصد می‌کنند و هرگونه تهدید و ورود بدون مجوز به آسمان کشورمان را مقتدرانه پاسخ می‌دهند.

سرتیپ صباحی‌فرد عنوان کرد: نقش‌آفرینی پدافند هوایی در اقتدار ملی و قدرت دفاعی کشورمان موجب خشم و ناکامی بیگانگان و بدخواهان ایران اسلامی شده است که قطعاً ما به آن افتخار می‌کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیدفاعی امنیتی

شناسه خبر: 646946