maia
06 مهر 1401 - 13:29

مخاطبان اصلی گام دوم انقلاب نسل جوان هستند

فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش درکشور گفت: نسل جوان، مخاطبان اصلی در گام دوم و جهاد تبیین هستند که مورد توجه مقام معظم رهبری است.

امیر غلامعلیان در مراسم نواختن زنگ ایثار و شهادت با اشاره به رشادت‌های رزمندگان درهشت سال دفاع مقدس گفت: ۴۲ سال از دفاع مقدس می‌گذرد، اما آنچه که همچنان از آن دوران تکرار می شود رشادت و ایثاری است که برای حفاظت از این خاک و سرزمین رقم خورد.

دفاع مقدساو افزود: با نگاه به گذشته و تاریخ این مرز و بوم به راحتی می توان دانست که آنچه که روی داده و توطئه‌ها و بحرانهاو تنها برای شکل نگرفتن و از بین رفتن نهال نوپای انقلاب بوده و این انقلاب همیشه تاریخ در معرض آسیب و تهدید دشمنان بوده و هست.

بحرانهافرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش تصریح کرد: ماندگاری ارتش با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) برای این نظام رقم خورد و همچنان این نیرو در کنار این نظام مانده و در این مسیر چه بسا که اولین قربانی ترور هم شهید قرنی از فرماندهان ارتش بود و این‌نشان دهنده پایبندی این نیرو برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشوربا اشاره به دو کلید واژه گام دوم و جهاد تبیین تاکید کرد: مخاطب این دو محور و مورد تاکید مقام‌معظم رهبری گروه عای مختلف به ویژه دردوران کنونی دانش آموزان و جوانان هستند که همین افراد اند در چله اول در دفاع مقدس و دوران انقلاب برای حفظ دست آورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانی از جان خود گذشتند و اکنون هم وظیفه دارند در جهاد تبیین پرتلاش و موثر باشند.

جهاد تبییناو تصریح کرد: جهاد تبیین یعنی هر کس هر تریبونی دارد نباید بگذارد چهل سال تلاش برای این نظام به فراموشی برسد و این نسل را از آسیب پذیری نجات دهد و نباید درتشریح این حکم قطعی مقام‌معظم رهبری به عنوان یک فریضه کوچکترین کوتاهی پذیرفتنی نیست.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان

شناسه خبر: 760727