maia
31 مرداد 1401 - 13:14

اقدامات دستگاه‌های اجرایی در قرارگاه عفاف و حجاب هماهنگ و متمرکز باشد

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اقدامات دستگاه‌های اجرایی استان در قرارگاه عفاف و حجاب هماهنگ و متمرکز و به دور از برنامه‌های جزیره‌ای باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «بهنام نظری» روز دوشنبه در نشست قرارگاه عفاف و حجاب استان مرکزی افزود: قرارگاه به معنی عملیاتی کارکردن است و کار عملیاتی باید به صورت جمعی انجام شود و از انجام اقدامات جزیره‌ای در این زمینه باید خودداری شود.

بهنام نظریوی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی در قرارگاه عفاف و حجاب استان مرکزی باید برای نتیجه رسیدن اهداف این قرارگاه به صورت یکسان تلاش کرده و در انجام کارها نباید نگاه تبلیغی داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر مخاطب شناسی در اقدامات قرارگاه عفاف و حجاب این استان گفت: یک گفتمان برای تمامی جمعیت کاربرد ندارد و نیاز است اقدامات و فرهنگ سازی‌های انجام شده با مخاطب شناسی در جامعه ارایه شود.

نظری خاطرنشان کرد: انجام اقدامات جزیره‌ای در قرارگاه عفاف و حجاب موجب می شود دستگاه‌ها به نتیجه دلخواه و مورد هدف دست نیابند.

مدیرکل امور بانوان و امور خانواده استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: ۵۰ درصد مدارس این استان خاص و هیات امنایی هستند و مشکلی در زمینه پرداخت هزینه‌ها برای برگزاری آموزش‌های ضمن خدمت برای فرهنگیان ندارند.

«پروین مفتح‌زاده» افزود: آموزش و پرورش به دلیل ارتباط مستقیم با بدنه جامعه و مردم، ظرفیت‌های ارزشمندی دارد و کار غیر ممکن در این مجموعه وجود ندارد.

پروین مفتح‌زادهاستان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 637024