maia
30 شهریور 1401 - 10:22

افزایش سانس های اجرای نمایش «محشر» در شیراز

شیراز - تهیه کننده نمایش «محشر» گفت:اجرای نمایش میدانی «محشر» از یکم تا پنجم مهردر ۲ سانس اجرا خواهد شد و بدین ترتیب یک سانس در ساعت ۱۹ و یک سانس دیگر ۲۱ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی فتاحی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از استقبال پرشور مردم شیراز در خصوص اجرای نمایش «محشر» گفت: نظر به استقبال بی نظیر و پر شور مردم شیراز، از اجرای نمایش میدانی «محشر» از یکم تا پنجم مهر این نمایش فاخر در ۲ سانس اجرا خواهد شد و بدین ترتیب یک سانس در ساعت ۱۹ و یک سانس دیگر ۲۱ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

خبرگزاری مهرتهیه کننده نمایش «محشر» افزود: بر این اساس در پنج شب پایانی نمایش میدانی «محشر» فرصت بیشتری برای تماشاچیان علاقمند به دیدن این نمایش فراهم خواهد شد و مردم می‌توانند برای تهیه بلیت رایگان به وب سایت Namaticket.ir مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: از آنجا که در این نمایش فاخر چند رسانه‌ای با استفاده از ابزار هنر و خلاقیت در استفاده از صحنه، نور، صدا و جلوه‌های ویژه میدانی سعی شده تا به انتقال مفاهیم دینی مانند معاد، حق الناس، نیکی به مادر و بزرگداشت شهدا پرداخته شود از سوی اقشار مختلف مردم شیراز شاهد استقبال بی نظیری در شب‌های اجرا هستیم که برای رضایت خاطر آنها در هر شب از اول مهرماه ۲ سانس اجرا خواهیم داشت.

الناساجرای نمایش بزرگ میدانی «محشر» به همت سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» و مرکز هنری رسانه‌ای محرم و با مشارکت شهرداری شیراز و فرماندهی سپاه فارس از ۲۲ شهریور در گود سیمان شیراز آغاز شده و تا ۵ مهر ادامه خواهد یافت و علاقمندان می‌توانند از طریق وب سایت Namaticket.ir به صورت رایگان اقدام به رزرو بلیت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 748850